Stopař ČERVEN 2020

June 07, 2020


  Ahoj malí i velcí kamarádi, milí rodiče!

 

      Zdravím vás všechny na začátku léta. Máme za sebou první dvě schůzky po nucené přestávce. Scházíme se venku, na pozemku u klubovny. V červnu ještě zvládneme čtyři schůzky a potom vám už začínají hlavní prázdniny.

      Maturity. Tento týden začínají konečně i maturity. Náš člen Tomáš B. se strachoval, zda vůbec nějaké maturity budou. V době, když budete číst tento úvodník, už bude mít za sebou první část – písemnou zkoušku. Držíme mu všichni palce a věříme, že nám ani sobě neudělá ostudu, ba právě naopak – že bude excelovat.

      Letní tábory jsou odsouhlaseny, ale zatím nemáme žádné informace od majitele základny (DDM Jihlava). Doufám, že po prvním týdnu rozešleme už konečně veškeré informace včetně všech dokumentů a tiskovin. Vydržte. Jinak máme obsazeno, co se týká volných míst. Máme i několik náhradníků. Pokud se někteří členové oddílu do teď nerozmysleli, tak už mají smůlu. Tábor BUDE. Termín od neděle 26. 7. do neděle 9. 8. 2020 platí.

      Čestné prohlášení „coronavir“. Je třeba podepsat a na schůzkách odevzdat čestné prohlášení, že se nikdo z dětí ani rodičů nedostal do kontaktu s corona virem. Děkuji za pochopení.

      Hořcová výzva 2020 – předvedli jste fenomenální závěr této hry. Klobouk dolů, jste úžasná parta. Zabrali jste na plno, velký dík patří i vašim rodičům, kteří hráli vlastně s vámi – s námi. Jak všichni víte, obsadili jsme krásné druhé místo ve velké konkurenci známých oddílů. Více se dočtete v tomto vydání Stopaře, včetně několika básniček (kdo jste mi je poslali) a vzkazů ze svých ručně vyrobených papírů. O odměně už máme také rozhodnuto. Na nedělní oslavě (24. května) jsme si odhlasovali, že bychom rádi na herní víkend, který pro nás připraví Standa Preis zvaný Permon. Ve hře byl Herní víkend (vyhrál s absolutním náskokem-17 hlasů), Kreativní víkend s tvořením všeho druhu (měl dva hlasy), Foto víkend s Tomkem Hurtem (měl tři hlasy) a už také víme, že letní Fotokurz se letos konat NEBUDE. Víkend zdravovědy nedostal žádný hlas. Hlasování se nezúčastnili dvě osoby (dva hlasy), jinak bylo přítomno 22 hráčů Hořcové výzvy 2020, právoplatných voličů.

      Celoroční oddílová hra „Šílené zámky“ – nestačili jsme dohrát ani tuto hru. Oddílové peníze zůstávají v platnosti, sbírejte je dále. Hra bude pokračovat po hlavních prázdninách. Další hrací den proběhne v září v Janově nad Nisou, zakončení hry – poslední hrací den potom na podzimních prázdninách v říjnu ve Sloupu v Čechách. Připravíme pro vás lákavé odměny. Děkuji za pochopení.

      Sledujte naše internetové stránky – možná připravíme jednu „nečekanou“ akci v klubovně s nějakou večerní hrou a s možností přespání ve stanu nebo jen tak pod širákem. Bude ale vyhlášena „na poslední chvíli“. Ještě vše promyslíme.

      Přeji příjemný začátek léta a věřím, že nám vše vyjde, jak si TO plánujeme.

 

                   Vratislav Florián, vedoucí oddílu TOM19029 Klubu lesní moudrosti


Hroch

Share