Stopař ÚNOR 2020

March 11, 2020


  Ahoj malí i velcí kamarádi, milí rodiče!

 

      Zdravím vás všechny na začátku druhého měsíce nového roku 2020, leden utekl jako voda. Že by to byly zimní měsíce, to tedy nevypadá. Sníh jsme viděli leda tak na obrázcích Josefa Lady. Snad nějaký bude aspoň na horách.

Velkou událostí měsíce února bude jistě maturitní ples Tomáše Bíby (již tento pátek – 7. února) a pak také narozeniny našich členů, především osmnáctiny Emči Fišerové – popřejeme jí společně v klubovně 20. února, a pak kulatiny Jíti Pomykaczové – její narozeniny oslavíme společně na horách.

 

      Konečně jsme dohonili výrobce triček a dalšího textilu. Naše objednávka se prý nějak vytratila či vypadla ze systému. Museli jsme tedy vše objednat znovu, ale pořád se nic neděje. Nevím, asi si zakázku zadáme někde jinde…

 

      Oddílové akce. Postupně se přihlašuje na plánované oddílové akce. To je dobře. Přihlášky si zapisujeme a evidujeme. Jen si pohlídejte potom včas zaplatit zálohu. Na letní tábor budou přihlášky k mání od prvního dubna 2020. Červnová víkendová výprava na Leskou není ještě potvrzena (ještě jsem nikam nevolal a nic neobjednával). Je pořád, co dělat, jiného. V únoru nás čeká akce vskutku výjimečná – výprava do neznáma. Akci připravuje Jíťa ve spolupráci ostatních vedoucích (ale vše byl její nápad). V březnu vyjedeme po dvouleté přestávce do úštěckého Domu dětí. Máme v plánu výstup na Sedlo a hru v temných uličkách městečka Úštěka. Snad se vše vydaří. Akce je omezena počtem 20 osob. 

 

      Členské příspěvky 2019/2020 jsou ve výši 1.000 korun na člena do 18 let, vedoucí platí 600 korun. Do konce února 2020 prosím doplatit II. pololetí. Možno zaplatit i na účet oddílu 0102893313/0300.

     

      INKU 2020 – patrně v květnu, proběhne další ročník INKU, instruktorského kurzu, který pořádá Asociace TOM na tomícké chatě Polana. Promyslete si svou účast, vy, instruktoři. Týká se Michala M., Káti H. a jelikož nám asi vypadla Jindřiška, tak budeme uvažovat o náhradníkovi. S tímto kurzem máte zajištěné instruktorské místo na letním táboře a další případný postup v oddílu.

 

      Na konci Stopaře pro vás přetiskuji článek z nového čísla časopisu Tomík, který vyšel v lednu 2020. Reportáž pojednává o naší listopadové výpravě do Sloupu v Čechách.

 

      Snad jsem na nic nezapomněl, přeji vám všem krásné „jarní“ prázdniny. Pojedete-li na hory, pořádně si to TAM užijte. A ať máme sníh nejen technický, a nejen na sjezdovce. Pěkný únor!

 

      

                                                                         Vratislav Florián, vedoucí oddílu

 


Hroch

Share