Těžko NĚCO plánovat...

October 28, 2020


V těchto dnech jsme měli jet do Sloupu v Čechách na podtimní prázdniny. Podzimní prázdniny máte dokonce delší, ale nikam se pomalu nesmí - navíc ještě platá zákaz vycházení večer a v noci. Vůbec nevíme, zda se letos ještě nějaké akce uskuteční. Víkendová už asi těžko. Jednodenní kdo ví. Sledujte naše stránky a účastněte se on line schůzek.

Film z letního tábora najdete patrně "někde" ke stažení. Taky jsem si myslel, že se na něj podíváme společně. Snad až někde někdy...nejspíš na jaře. Budete-li mít zájem o film, vhoďte do naší schránky flešku v obálce a my vám film nahrajeme a stejným způsobem doručíme. Nebo toto můžeme vyřešit koupí nové flešky a vy nám jí potom zaplatíte. To už nechám na vás.

Zaplacené zálohy na podzimní prázdniny zůstávají v platnosti pro další případnou akci. Budete-li chtít, peníze vám vrátíme.

Velký dík patří Hoďasovi, Bíbasovi a Káťě V., kteří rozjeli on-line schůzky. K organizování takových schůzek je přesvědčila Jíťa. Pomají jim ještě Verča H. a Emča F. Jistě i další, pokud jsem na ně zapomněl, omlouvám se. Viděl jsem na vlstní oči, že tyto on-line schůzky mají u vás velký úspěch. To je dobře. Jsou věci, na které už nestačím - technické věci. Velký úspěch měla i akce Jíti - Běh pro zdraví (byla to zpočátku náhradní akce za zrušený půl maraton, na který byla přihlášena). Do běhu se zapojilo 27 běžců v 28 bězích. Celkem uběhli všichni 207 kilometrů - krásná práce. Tabulku zveřejňovat zde nebudu - nemám od všech písemný souhlas. Všichni včas přihlášení obdrží medaili (do schránky) a děti ještě malý dárek. Doufám, že to stihneme vše rozdat začátkem listopadu.

Přeji hezké "domácí" prázdniny a již dnes jsem "zamluvil" několik termínů (nejen) ve Sloupu už na příští rok.

Vratislav Florián Hroch, vedoucí oddílu