Schůzky a akce oddílu v květnu a v červnu 2022

May 24, 2022


Schůzky a akce oddílu v květnu a v červnu 2022


Sledujte změny a aktuální informace též na našich internetových stránkách www.tom-roudnice.cz v sekci „aktuality“.

Čtvrtek 26. května – schůzka oddílu v naší klubovně u Labe(od 15:30 do 17:00 – sraz i ukončení v klubovně)

Neděle 29. května – výprava do chemické laboratoře v Libochovicích a na zříceninu hradu Hazmburk - výprava ZRUŠENA

Čtvrtek 2. června – schůzka oddílu v naší klubovně u Labe(od 15:30 do 17:00 – sraz i ukončení v klubovně)(vyjde Stopař číslo 6/2022)

Sobota 4. června – výlet na plavidlech po řece Labi ze Záluží do klubovny(akce se uskuteční pouze za příznivého počasí)Plavit se budeme na člunech, na raftu, na paddleboardech, na kánoích nebo jiných plavidlech. Vesta je povinná. Conejdříve si rezervujte místo (a vestu, nemáte-li vlastní) navybraném plavidlu. Zhodnocení akce u táboráku v klubovně.Do Záluží možno využít vlakového spojení. Předpokládáme, že vyrazíme po poledni ze základny v Záluží. Příprava všechplavidel (zejména nafukování) proběhne od 10 hodin.

Čtvrtek 9. června – schůzka oddílu v naší klubovně u Labe(od 15:30 do 17:00 – sraz i ukončení v klubovně)

Pátek 10. června – výlet „Po stopách staré Prahy – Žižkov“(9. výlet)(podrobnosti v červnovém vydání Stopaře)

Sobota 11. června – cyklistický výlet do královského města Mělník(pojedeme podle řeky Labe na Mělník, tam se podíváme na Hořínek – plavební kanál, do mělnického podzemí se známou kostnicí a do chrámu Petra a Pavla, pokocháme se pohledem na soutok Labe a Vltavy).(TAM na kolech, ZPĚT cyklobusem – podrobnosti v červnovém Stopaři)

Čtvrtek 16. června – schůzka oddílu v naší klubovně u Labe, poslední v klubovém roce 2021/2022 (od 15:30 do 17:00 – sraz i ukončení v klubovně)

Čtvrtek 23. června – schůzka oddílu již NEBUDE(od 15:30 do 17:00 – sraz i ukončení v klubovně)

Pátek 24. června – neděle 26. června – výprava do CHKO Český kras naterénní stanici Kubrychtova bouda (srub v přírodě bez elektřiny a bez vody)

Poslední výprava klubového roku 2021/2022. Všechno si na tuto výpravu nesete sami…na zádech. Promyslete dobře svou účast. Vlakem pojedeme do Srbska, potom pěšky 3 kilometry na chalupu. Jídlo na dva dny sebou. Sobotní teplý oběd zajistíme v některém pohostinství, patrně v Srbsku. V sobotu velký výlet. Ještě vymýšlíme cíle (Malá a Velká Amerika, Mexiko (bývalé vápencové lomy), Svatý Jan pod Skálou (poutní místo), nebo skanzen Solvayovy lomy. V neděli (předpokládám) výlet autobusem do Koněpruských jeskyní. Konečný itinerář v červnovém Stopaři. Cena akce asi 400 korun.

Sraz k odjezdu bude v pátek v 14:50 před nádražím ČD

Návrat domů v neděli do 16 hodin autobusem na náměstí

S sebou: karimatku (nebo deku pod sebe), spací pytel, turistickou obuv, oblečení do přírody, jídlo na dva dny – pátek večeře (uzenina na oheň), sobota snídaně, svačina, večeře (čaj budeme vařit společně), neděle snídaně a svačina. Něco si cestou jistě bude možno koupit. Každý alespoň dva lity pitné vody. Drobné kapesné – na občerstvení či turistické vizitky nebo známky.

Čtvrtek 30. června – schůzka již NEBUDE (prázdniny)(vyjde Stopař číslo 7-8/2022, který dostanete do ruky na letním táboře 2022)

(plán schůzek a akcí na září bude též na našich www stránkách)