Půlvíkend u Labe v naší klubovně

June 11, 2020


Ahoj kamarádi. Mám jediný volný půl víkend a tak jsme se rozhodli uspořádat pro vás akci v naší Klubovně.

Začátek už zítra - v pátek kolen šestnácté hodiny v klubovně. Doneste si uzeninu na opékání, plavky, ručník, pokud budete chtít v klubovně přespat, tak spacák a ještě něco ke snídani (čaj uděláme). Budete mít možnost přespat ve stanu (patrně vlastním), pod širákem nebo na vlastní karimatce v týpý.

Připravili jsme pro vás ruko dělnou výrobu (zaslechl jsem "pudink" techniku), projíždění po Labi na paddleboardech (budeme mít zapůjčeny čtyři taková plavidla - vesty zapůjčíme oddílové), dále nový "sport" magnet fishing, což je lovení "pokladů" ze dna Labe pomocí silného magnetu na laně. Máte tady velikou trampolínu. Postavíme si společně naše týpý, což také není jednoduché - poznáte techniku stavění a aktivně pomůžete.  Má být téměř letní počasí, tak proč ho prolenošit doma. Určitě se přijďte podívat, byť jen na pár hodin.

Ukončení akce předpokládáme v sobotu kolem poledne (nejpozději ve třináct hodin) - na oběd už půjdeme domů - každý do svého. Poriozmýšlejte a určitě do klubovny doražte. Peníze nejsou potřeba (pokud si nechcete dát na vorovce Na Čepu třeba párek v rohlíku). Hroch