NOVINKY - pozastavení činnosti pokračuje...

March 31, 2020


Ahoj malí i velcí kamarádi, milí rodiče!

Úvodem vás všechny zdravím. Vládní nařízení pokračuje, proto ani nám nezbývá nic jiného, než pokračovat v pozastavení činnosti. Rušíme tímto jarní brigádu v klubovně, všechny dubnové oddílové schůzky a pochopitelně i Velikonoční výpravu do Janova nad Nisou - neradi, těšili jsme se tam jistě všichni. Mohu vás ale informovat, že jsem rezervoval nový termín v Janově, na konec září 2020 (prodloužený víkend). Květnová výprava do Sloupu zatím "zůstává" ve hře.

Letní tábor doufám, že proběhne normálně - co je dnes ale normálně.

PŘIHLÁŠKY na letní tábor bude "rozdávat" výhradně Jíťa, a to elektronicky na požádání. Napište Jítě prostě email (jitka.90@gmail.com) či SMS zprávu (607 164 857) s emailovou adresou, a ona vám zašle přihlášku. Musíme mít přehled o vydaných přihláškách. Přednost mají samozřejmě členové oddílu. Na stejný email vám potom dorazí další informace. Přihlášku si budete muset doma vytisknout - vyplnit - hlavně nechat podepsat od rodičů a potom nám ji doručit fyzicky - NUTNÉ. Buď poštou nebo prostě jen vhodit do schránky.
Adresa: Vratislav Florián - TOM19029 - V Uličkách 2579 - 413 01 Roudnice nad Labem. Opravdu potřebujeme originál rodiči podepsanou přihlášku na tábor.

CENA tábora činí 4.400,- korun (členové oddílu mají slevu 400 korun - zaplatí tedy 4.000,- korun), instruktoři (POUZE ti, kteří absolvovali INKU mají slevu dalších 1.100,- korun - zaplatí tedy 2.900). Další vybraní instruktoři budou osloveni osobně nebo dopisem (tam se dozví o případné slevě). Fakturu vystavíme na požádání po zaslání všech fakturačních údajů.

ZÁLOHA na tábor - 1.000,- korun bude třeba uhradit do konce května 2020, zbytek částky do konce června 2020. Dojde-li z jakýchkoliv důvodů ke zrušení tábora (počítat musíme asi se vším), bude vám celá záloha vrácena, případně celá cena poukazu. U faktury vrátíme celou částku plátci faktury. Věřím, že do konce května již budeme vědět, jak to bude s táborem.

Během prvního dubnového víkendu se na našich stránkách objeví i dubnový Stopař - zatím v elektronické verzi. Nezapomeňte, že zítra - tedy 1. dubna startuje HOŘCOVÁ VÝZVA 2020 (platí pouze pro řádně registrované soutěžící). Počet přihlášek na tábor je omezen - proto neváhejte a napište si VČAS o svou přihlášku na tábor. Více o celotáborové hře se dozvíte na novém odkazu na našich internetových stránkách nebo v novém - dubnovém Stopaři.

Vydržte, nás to taky štve, že jsme museli zrušit schůzky i plno akcí. Držím nám všem palce. Vratislav Florián HROCH