Výzva číslo 1 pro měsíc Únor 2021

April 12, 2021


      Únorová výzva, kterou Jíťa vyhlásila, se setkala s velkým ohlasem a hlavně zájmem nejen u dětí a vedoucích oddílu, ale i u rodičů našich členů. Děkuji vám všem, kteří jste se zúčastnili a přispěli do celkových výsledků. Naší výzvy se zúčastnili mladí, starší i více starší (tam se řadím už i já). Ne všem se podařilo hranici 200 kilometrů zdolat (ani já jsem hranici nepřekonal). Nakonec ale není vůbec důležité, kdo kolik nachodil či naběhal. Hlavním cílem bylo „neprosedět celý únor na zadku doma“, zvednout se, jít ven, zamakat na své kondici, zlepšit si náladu a vyměňovat si své postřehy a dojmy na skupině „Tomíci“.

Podařilo se. Únorové výzvy se zúčastnilo celkem 19 lidiček, kteří společně nachodili a naběhali neuvěřitelných 4.383,9 kilometru. To máme v průměru 230,73 kilometru na každého účastníka. Což je skvělý výsledek. Samozřejmě máme výsledky i každého z vás, ale to nakonec opravdu není důležitě. Vyhráli jste všichni, kteří jste se zúčastnili. Spolu se Stopařem získáváte i medaili.

 

      Děkuji všem dětem, i jejich rodičům, za všechny fotografie, které dáváte na naší aplikaci Tomíci na WhatsApp. Je to skvělé. Akce „Chyť je všechny!“ pokračuje. Zdolávejte vrcholy Českého Středohoří a posílejte vrcholové fotografie. Přeji vám úspěchy ve škole při on-line výuce a držte se.

      Pokud jste ještě nezačali plnit úkoly březnové výzvy, pak je nejvyšší čas se zapojit. Taky začínám až nyní, nikdy není pozdě. Fotografie sdílejte na aplikaci Whats App, většinu z nich potom najdete na stránkách oddílové kroniky.


Hroch

Share