Střelecký trojboj 2021

September 11, 2021

strelecky3boj


V sobotu jsme se sešli na již tradiční oddílovou akci nejdříve chvíli po obědě jen s vedoucími. Nachystali jsme disciplíny, odměny, stupně vítězů, a také jsme natáhli bezpečnostní pásky a zábrany, aby během soutěže nikdo nepřišel k úrazu. Nutno zmínit, že Hroch nám vše nachystal a z lázní nám poskytoval on-line podporu. 

Soutežící začali přicházet kolem třetí hodiny, kdy už vedoucí měli odstříleno, a tak se mohli naplno věnovat instruktáži, dohledu a počítání bodů. Účastníků nebylo tolik, jako v minulých letech, rozhodně jich ale nebylo málo. Všechny kategorie byly nadupané a ve všech byla veliká konkurence. Kdo měl odstříleno, mohl si užívat pohody v klubovně: posezení na terase, hopsání na trampolíně, házení frisbee na koš, stolní fotbálek...

Po devadesáti minutách bylo hotovo. Briskně jsme spočítali výsledky, nadepsali diplomy, a už začalo vyhlašování výsledků. 

Kategorie píďal:

1. Jonáš T. 

2. Martin B.

3. Helena J. 

Kategorie velkých: 

1. Míša M. - zazářil po třetí v řadě a je tak první v historii, kdo oslavil na střeleckém trojboji HATTRICK!

2. Ela C. 

3. Honza T. 

Dospělí: 

1. paní Míša D. 

2. Míša Pomy. 

3. Hoďas

Rozdali jsme krásné velké medaile, spousty čokolád (sladkou odměnu si odneslo každé dítě), křídou popisovatelné hrníčky, ručně háčkované opice, několik společenských her, batohy-vaky s logem našeho oddílu. 

Akci hodnotím jako další z řady vydařených střeleckých trojbojů a o jejím dalším ročníku nemůže být pochyb. Poděkování patří všem vedoucím, kteří na této akci pomohli, k tak hladkému průběhu a pohodové atmosféře pomohl každý z nich. 


tehpisang

Share