Letní tábor 2020 - Smrčná

June 07, 2020


Letní tábor 2020 SMRČNÁ – celo táborová hra

„O zlatého divočáka aneb

Dobrodružství lidu galského“

 

      Podle prohlášení předsedy ČRDM Aleše Sedláčka by měly letní tábory letos proběhnout normálně. Ředitel DDM Jihlava nám termín potvrdil, ale zatím jsme nedostali žádné informace ohledně předání základny či dalších pravidel. Letos TO bude jistě vše náročnější kvůli zpřísněným hygienickým předpisům. My se však ničeho nebojíme. Někteří rodiče už odřekli účast svých dětí, ale my máme tábor naplněn do posledního místa. Další záznamy budeme brát jako náhradníky. Přihlášky již odevzdali (skoro) všichni, s placením vydržíme do konce června, nejpozději do 15. července, tak, aby v den odjezdu na tábor byly již peníze na oddílovém účtu.

Záloha na letní tábor – ve výši 1.000,- korun měla být uhrazena do konce května 2020 (čímž je stvrzena přihláška). Kdo zaplatil, super, děkuji, jste vzorní. Kdo nezaplatil, není co dodat, nebudu se k tomu již vracet. Poukaz na tábor je třeba uhradit podle výše uvedených pravidel.

Číslo oddílového účtu: 0102893313/0300 – variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte nebo jeho datum narození ve formátu DDMMRRR. Děkuji.

Pokud budete žádat o fakturu pro zaměstnavatele, máte čas do 15. června. Zaměstnavatel chce většinou třiceti denní splatnost faktury.

Pokyny a další informace k táboru – dostanete na email, který byl uveden na přihlášce hned, jakmile nám majitel základny tábor potvrdí. Dostanete touto cestou i posudek (Lékařský posudek má platnost DVA roky, můžete tedy použít loňský posudek – potřebujeme jej fyzicky, doufám tedy, že máte jeho kopii – ten, který jste vloni odevzdali je založen v táborové dokumentaci), též Bezinfekčnost – vše je potřeba vytisknout, podepsat a odevzdat před odjezdem.

Pokud se letní tábor neuskuteční (z důvodu vyšší moci či zhoršené situaci kolem CORONA viru), bude vám celá záloha, případně celá částka vrácena na váš účet nebo hotově (podle toho, jak jste platili).

Při zrušení účasti na táboře z vaší strany se odečte STORNO poplatek, který je výši zaplacené zálohy (1.000,- korun), v případě zrušení účasti tři dny a méně je storno poplatek 50% částky poukazu, nejméně 2.000,- korun.

Cena letního tábora je 4.400,- korun (členové oddílu mají slevu 400,- korun, za tábor tedy zaplatí 4.000,- korun). Instruktoři, pouze absolventi INKU mají další slevu 1.100,- korun – za tábor zaplatí 2.900,- korun, ale také od nich očekáváme spoustu práce. Vedoucí oddílu (starší 18 ti let) zaplatí na letní tábor „symbolických“ 1.500,- korun (jako v minulých letech – je to příspěvek na stravu, ubytování mají zdarma).

Více informací dostanete snad brzy na emailovou adresu uvedenou na vámi odevzdané přihlášce. Děkuji za trpělivost a pochopení.


Hroch

Share