Halloween v klubovně

November 02, 2021

Halloween


Halloween2

Současně s rozhodnutím, že letos nikam nepojedeme na společné podzimní prázdniny, přišel i nápad uspořádat poněkud předčasný halloween v naší klubovně a jejím okolí. A byl to skvělý nápad! Vedoucí se sešli s malým předstihem, aby klubovnu vyzdobili. Zahalili jsme ji, branku i stoly do pavučin, pověsili bubáka, rozmístili pavouky, balónky a další rekvizity. A mohlo se začít.

Množství účastníků z řad dětí i dospělých bylo nad očekávání. Nikdo navíc neošidil přípravu. Masky byly krásné i děsivé, stoly se prohýbaly pod množstvím tématicky laděného jídla. Ochutnali jsme třeba tarantule, pavoučí řezy, nasekané prstíky nebo třeba krásný dort ve tvaru kotlíku se zeleným lektvarem. 

Vydlabali jsme dýně, rozsvítili je svíčkami a vydali se na malý lampiónový průvod. Následovalo zahřátí u máslového ležáku, který jsme usrkávali z netopýřích šálků. U toho jsme si vyprávěli strašidelné příběhy, hráli černé historky a vyráželi po jednom na stezku odvahy a dál se ládovali dobrotami, které jakoby nějakým kouzlem ani neubývaly! 

Halloween se opravdu vydařil, a tak už teď spřádáme plány na další ročník. 

Halloween3

tehpisang

Share